Shqiptari theret në Itali, arrestohet autori
Një shqiptar është therur me thikë në fyt, dhe më pas është është derguar me urgjencë në spitalin e komunës Olbia (Sardenjë, Itali.

Sipas mediave në Itali, ai është gotiur pas një konflikti me një bashkatdhetar.

Autori është identifikuar nga policia dhe është arrestuar nën akuzën e vrasjes së mbetur në tentativë disa orë më pas. Në pranga, është vënë edhe bashkëpunëtori.

Ndërsa i plagosuri është transportuar në spital ku raportohet se i është nënshtruar një ndërthurje kirurgjikale dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2018, ora 17:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori