Shqiptari në Greqi sfidon të ftohtin, zhytet dhe noton në dëborë (VIDEO)
Një video e një shqiptari që jeton në Greqi po bëhet virale në rrjet.

Në Evia, që është një nga zonat e mbuluara nga bora, i riu shqiptar ka sfiduar temperaturat dhe kushtet e motit.

Në një video që ai ka publikuar vet në rrjetin e tij social, ka ndaluar makinën dhe është hedhur në borë duke u zhytur me kokë.

I veshur vetëm më rroba banjo, ai madje ka qëndruar për disa çaste në dëborë dhe më pas është larguar. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2019, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori