Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
Shqiptari me kokë të prerë, ja çfarë thotë dëshmitari
Mediat greke ende po mirren me rastin e shqiptarit i cili u gjet me kokën e prerë në fshatin Thesprotias të Greqisë.

Një shqiptar i dyshuar është marrë në pyetje rreth vrasjes makabre të Bledar Tërpollarit.

Shqiptari në cilësinë e dëshmitarit tha se vrasja mund të jetë kryer nga ana e dy shtetasve shqiptarë.

Sipas tij, një prej shtetasve shqiptare mund të ketë ardhur drejt Shqipërisë sëbashku me kokën e prerë.

Kurse një shtetas tjetër shqiptar mund të ketë ikur drejt Athinës ku dhe banonte.

Policia e ka marrë këtë dëshmi dhe po nis hetimet. /Albeu.com/
Shtuar më 17/05/2016, ora 19:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori