Shqiptari masakron me grushte të dashurën në rrugë, por në gjyq ndodh çudia më e madhe
Policia italiane ka vënë në pranga një 35 vjeçar nga Shqipëria për shkak se ka dhunuar në mënyrë barbare të fejuarën e tij në rrugë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur të shtunën në Gabicce ku policia ka vënë re një çift që po ziheshin në rrugë.

Burime nga policia bëjmë me dije se është dashur ndërhyrja e të tjerëve pasi shqiptari 35-vjeçar ka tentuar ta godasë vazhdimisht të dashurën e tij.

Pas ngjarjes mësohet se vajza është dërguar në urgjencë për të marrë mjekimin e nevojshëm.

Të hënën u zhvillua senca për shqiptarin por e dashura e tij jo vetëm që nuk ka ngritur padi por ajo e ka përqafuar dhe e ka falur atë./albeu.com/
Shtuar më 21/02/2017, ora 17:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori