Shqiptari humb jetën në Angli pas rrahjes makrabre nga 3 burra
Pëlqej
Në shqiptar është rrahur për vdekje nga një grup burrash në Angli.

Atje tashmë ka nisur një hetim për vrasje dhe janë bërë tre arrestime pas dhunimit që ju bë shqiptarit i cili më pas gjeti vdekjen.

Jozef Boci, 30 vjeç, pësoi plagë serioze në kokë pasi u godit në mënyrë të përsëritur me objekte të forta nga të paktën tre burra, në juglindje të Londrës të shtunën e kaluar.

Sipas mediave në vend Boçi ka gjetur vdekjen ditën e sotme, pasi nuk ka mundur të shpëtoj dot plagëve të marra.

Policia tha se zoti Boçi, i cili ishte nga Shqipëria, por që jetonte në Catford, u sulmua në Rrugën e Lartë të Greenëichit pasi një sherri që shpërtheu mes dy grupeve. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori