Shqiptari gjendet i vdekur në një stol në Itali, dyshimet e para
Një shqiptar është gjetur i vdekur në një stol në një park të Italisë.

Viktima, Ardjan Sulo, 47-vjecar sipas mediave vendase është gjetur i pajetë i shtrirë ndërsa sipas dyshimeve të parë, emndohet se ai ka vdekur nga i ftohti.

Më parë ai kishte kerkuar lemoshë dhe ndihmë në një kishë aty pranë.

Mediat italiane thone se temperaturat natën ranë me 10 gradë dhe i mbetur në qiell të hapur, ai nuk e ka përballuar dot. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2018, ora 09:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori