Shqiptari del xhiro me biçikletë në Itali por e pëson keqazi (FOTO LAJM)

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Milano.

Një shqiptar që po udhëtonte me biçikletë është përplasur dhe ka mbetur i plagosur rëndë, ndërsa shoferi që ka shkaktuar aksidentin është në arrati.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:20 minuta të ditës së djeshme.

Alarmin për aksidentin e ka dhënë një shofer tjetër që e ka gjetur 64-vjeçarin shqiptar të lënë në rrugë dhe pa ndjenja.

Autoambulancat kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë stabilizuar gjendjen e shqiptarit. Ai ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia është vënë në kërkim të autorit të aksidentit.
Shtuar më 07/08/2018, ora 08:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori