E FUNDIT/ Tronditet Milani, zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO)
Shqiptarët rrëmbejnë dhe rrahin prostitutën për konkurrencë, bien të tre në pranga
Ndërhyrja e policisë italiane ka bërë të mundur shpëtimin e një prostitute, e cila ishte rrëmbyer nga tre shtetas shqiptarë.

Sipas policisë vajza në fjalë ishte rrëmbyer për shkak se ajo i përkiste një grupi tjetër kriminal dhe u bënte konkurrencë tre shqiptarëve.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Albissiola ndërsa tre shqiptarët e arrestuar janë S.E 28 vjeç, H.B 24 vjeç dhe H.B 33 vjeç.

Sipas medies italiane “Savona NeWs.it” për llogari të kësaj historie, më herët, janë arrestuar edhe tre shqiptarë të tjerë, vëllezërit Gentjan, Ledjan, dhe Aleksandër Baçuku. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2018, ora 15:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori