Shqiptarët ia nisin këngës e valles mes aeroportit të Hamburgut (VIDEO)
Nuk ka rëndësi nëse është aeroport apo se je në një vend të huaj, shqiptar janë shqiptarë dhe traditat janë të shenjta.

Një nuse në aeroportin e Hamburgut në Gjermani është pritur nga familjarët me def e me këngë tradicionale dasme.

Videon mund t'a shihni bashkëngjitur lajmit dhe padyshim që ka ngjallur komente e reagime pa fund në faqet ku është shpërndarë videoja. /albeu.com/


Shtuar më 11/01/2018, ora 09:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori