Shqiptarët e bëjnë më së miri, lulzon shqiponja në Kolumbi (FOTO LAJM)

Emri "Albania" dhe shqiponjat kanë bërë të famshëm një disko në Kolumbi.

Lokali është hapur në Santa Marta, një qytet të madh bregdetar në veri të vendit.

Ajo mban emrin "Albania Disco" dhe ka ruajtur simbolet dhe identitetin shqiptar. /albeu.com/


Shtuar më 09/03/2018, ora 09:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori