"Shqiponjat" aksion në lokalet e natës
Pëlqej
Policia e Tiranës ka ndërmarrë një aksion të gjerë në lokalet e natës kryesisht ato të muzikes tallava, duke ndaluar vetëm në javën e fundit 11 persona me precedentë penalë, frekuentues të ketyre ambieneteve.


Te pakten 70 ambiente te tilla jane kontrolluar reptesisht nga policia dhe jane mbyllur ato qe nuk kane patur lejet perkatese. Punonjësit e repartit "Shqiponjat" kane kryer 110 pika kontrolli enkas per te ndaluar kete kontigjent frekuentues te lokaleve te tilla, ku dyshohet se ka edhe shitje te narkotikeve. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2013, ora 19:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori