Shqipëria në heshtje zgjedhore, nesër votimet
Nga mesnata e së premtes ka hyre ne fuqi heshtja zgjedhore. Një ditë përpara procesit të votimit ndalohet ligjërisht, nga kodi zgjedhor, që forcat politike dhe kandidatët të bëjnë fushatë dhe propagandë elektorale.

Rreth 3 milionë e 271 mijë e 956 zgjedhës pritet ti drejtohen të dielën kutive të votimit në të gjithë vendin. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2013, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori