Shqipėria nė Eurosong me kėngė plagjiaturė? (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kėnga fituese e Festivalit tė 51-tė tė Radiotelevizionit Shqiptar, me titull "Identitet", ėshtė fare e njėjtė me njė kėngė serbe.

"Identitet" ka muzikė dhe madje interpretim tė njėjtė me kėngėn "Plavi safir" (Safiri i kaltėr) e kompozuar dhe e interpretuar nga grupi i njohur Bajaga, raporton "Zhurnal".

Sipas rregullave tė EBU Eurovision, kėngėt plagjiaturė skualifikohen nga gara. /albeu.com/Shtuar më 23/12/2012, ora 11:11
bashkim murati
e Dielë 23 Dhjetor 2012, Ora 11:56
Me ket kenge ateroni ne vendin e para fundit.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.