Shqipëria merr medalje bronxi në Olimpiadën Ballkanike të Informatikës
Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se vendi ynë ka marrë medalje bronxi në Olimpiadën Ballkanike të Informatikës. Në një postim në Twitter dhe Facebook kreu i qeverisë shkruan se protagonistët meritojnë një duartrokitje të përzemërt.

"Shqipëria medalje bronxi në Olimpiadën Ballkanike të Informatikës, një duartrokitje e përzemert për protagonistët", shkruan kryeministri Rama. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori