Shqipëria lëkundet nga tërmeti
Tërmetet nuk kanë të ndalur në Shqipëri.

Mbrëmjen e kaluar IGJEUM ka regjistruar një tërmet të lehtë.

Epiqendra ka qënë në Leshnicë të Korçës me një thellësi prej 8 kilometrash.

Tërmeti ka qënë me magnitude 1.8 dhe nuk ka shënuar dëme. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2018, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori