Shqiperi, bora bllokon disa zona ne veri te vendit
Albeu.com
Reshjet e borës të rëna gjatë orëve të natës kanë shkaktuar bllokimin e disa zonave në vend. Në veri, në Bulqizë e bllokuar është komuna Krastë, ndërsa në Mat e bllokuar është komuna Xibër, por ...... ashtu edhe komuna Macukull, që nga dita e dielë. Në Peshkopi të bllokuara janë Kalaja e Dodës, dhe Lura.
Shtuar më 02/02/2010, ora 15:53
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori