Shqiperi, 4 te arrestuar nga operacioni antidroge
Albeu.com
Finalizimi me sukses i një operacion të policisë së Shtetit dhe policisë së Lushnjes ka vënë në pranga 4 persona. Operacioni antidrogë ka nisur që në muajin janar.
Gjatë kësaj periudhe janë janë arrestuar 18 persona nën akuzën për trafik droge. Burime pranë policisë bëjnë me dije se sasia e drogës së sekuestruar është 600 kg lëndë narkotike. Nuk dihen ende identitetet e të arrestuarve.
Shtuar më 01/07/2010, ora 12:53
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori