Një bukuroshe hutoi keq Ramën në Vlorë (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama vazhdon shpërndarjen e tapive të legalimeve në Vlorë ku si gjithmonë kryeministri Rama bën batuta picante me qytetarët.

Një ndër momentet më pikante gjatë cermonisë patjetër që ishte momenti kur një vajzë e re simpatike merr certifikatën e pronësisë në emrin e babait.

Me të ardhur vajza në skenë kryeministri Rama në “siklet” i thotë “jepi mikrofonin se na hutoi” duke vënë në dukje bukurinë e vajzës.

Rama: Jepi mikrofonin se na hutoi

Vajza: Është nder dhe kënaqësi e vecante e dorëzuar nga vetë kryeministri personalisht, ju falenderoj dhe një falenderim i vecantë për drejtorin e ALUIZNI Egon Velaj.

Rama: Hajde takoje mo, takoje, njiheni? Hajde ta gëzoni. Të fala babait, mamasë

Po ti c’rri kështu? (iu drejtua Rama drejtorit te ALUIZNI Vlore), na e hutove drejtorin, i tha Rama vajzes./albeu.com/


Shtuar më 25/02/2017, ora 16:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori