SHPK ngrit gatishmërinë në veri të Kosovës
Albeu.com
Për shkak të disa incidenteve që kanë ndodhur ditëve të fundit dhe për të ushtruar ligjin dhe rendin në tërë Kosovën, duke filluar nga dita e sotme në pjesen veriore të vendit, Policia do të intensifikojë Operacionin "Siguria e Rreptë", i cili është në vazhdimësi.Sipas zëvendës-komisarit Sheremet Ahmeti, SHPK-ja po e ngrit kështu gatishmërinë duke e mbajtur situatën e qetë dhe stabile në Kosovë e sidomos në pjesën veriore.
Shtuar më 07/06/2006, ora 10:44
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori