Shpëton mrekullisht shoferi, merr flakë në ecje e sipër një automjet
Një automjet ka marrë flakë në aksin rrugor Levan-Ura e Mifolit.

Automjeti tip “Reno” me të cilën po udhëtonin shoferi dhe një pasagjer mori flakë në ecje e sipër.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz ndërsa makina është shkrumbuar nga zjarri.

Dyshohet se flakët janë shkaktuar nga një defekt në motor.
Shtuar më 24/10/2020, ora 18:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori