Shpëtohet 27-vjeçari nga rrënojat e hotelit "Palma"
Deri më tani mësohet se nga tërmetet e rëna janë 9 iktima dhe 600 të plagosur.

Grupet e shpëtimit nxjerrin një person të mbijetuar nga rrënojat e hotelitPalma”, mësohet se i mbijetuar është një 27-vjeçar.

Ndërkohë po punohet për shpëtimin e të tjerëve.
Shtuar më 26/11/2019, ora 12:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori