Shpëtim Nazarko: Pse do t'i thosha Ramës më hënksh m*në
Gazetari Shpëtim Nazarko, habiti me deklaratën e tij publike, ku tha se nëse kryeministri Edi Rama do t’i thoshte atij personalisht “derr i mediave”, ky i fundit do t’ia kthente ashpër me fjalët “më hëngsh mu*në“.

I ftuar në emisionin “360 Gradë”, Nazarko u shpreh se të njëjtën gjë i ka thënë edhe Fatos Nanos, kur ky i fundit ishte kryeministër i Shqipërisë.

“Të më thoshte mua përshembull Rama derr, i kisha thënë më hëngsh mu*në.

Këtë gjë ia kam thënë edhe Nanos.

Seç më tha diçka aty në mes të badigardëve të vet dhe i thashë më hëngsh mu*në!

E qepi gojën dhe iku“, tha Nazarko.
Shtuar më 26/03/2019, ora 09:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori