Shperthim ne Bit Pazar te Shkupit, nuk ka te lenduar
Albeu.com
Tre dyqane dhe një banesë janë dëmtuar mbrëmë vonë gjatë shpërthimit në afërsi të Bit Pazarit, nuk ka të lënduar. Siç njoftuan nga Sektori i Punëve të Brendshme në Shkup, shpërthimi ...... rreth orës 22:30 dhe i dëmtoi vitrinat e tre dyqaneve në katin përdhesë të ndërtesës në rrugën “Vojdan Çornodrinski”, pronë e pesëdhjetë vjeçarit Jonus B. Një ekip i SPB Shkupit bëri hetime dhe dëshmitë e gjetura janë dhënë në ekspertizë. Ende nuk ka të dyshuar për shpërthimin. (makfax)
Shtuar më 08/02/2010, ora 20:26
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori