Shpërthim i fuqishëm në Shkodër, shkatërrohen lokalet dhe makinat (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur pak minuta më parë në Shkodër.

Shpërthimi i fuqishëm ka plagosur rëndë 3 persona të cilët janë transportuar me urgjencë në spital.

Ashtu siç mund t’a shihni edhe në pamjet e galerisë bashkëngjitur lajmit, sasia e tritolit mund të jetë vendosur në një nga lokalet e dëmtuar.

Dëmet materiale janë të mëdha, pothuajse 3 biznese janë dëmtuar rëndë si dhe një makinë e bardhë e cila është pranë tyre.

Akoma nuk dihet se cila ka qënë shënjestra por mësohet se personat e lënduar fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/
Shpërthim i fuqishëm eksplozivi në Shkodër, shkatërrohen lokalet dhe makinat

Shtuar më 13/01/2018, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori