Shpërthim granate në banesën e një personi me precedent penal, nuk ka të lënduar
Shpërthimi i një granate në banesën e një personi me precedent penal, fatmirësisht ka përfunduar vetëm me dëme të konsiderueshme materiale, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Mesohet se persona ende të paidentifikuar kanë hedhur një granatë në banesën e një personi me precedent të mëparshëm penal në qytetin e Maliqit. Granata është hedhur në banesën e Grigor Koçiut.

Ky i fundit është një person me precedent të mëparshëm penal, i akuzuar për "vjedhje" dhe "përfshirje në konflikte". Lidhur me këtë ngjarje, policia e Korçës ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. /albeu.com/

Shtuar më 16/09/2014, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori