Shpërthen zjarri në një banesë, një i plagosur në Tiranë
Pëlqej
Shpërthimi i një automati elektrik në një banesë, ka shkaktuar plagosjen e një vajze në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në një shtëpi pranë StacionitTrenit dhe mësohet se në vendngjarje ndodhen edhe forcat zjarrfikëse, të cilat po bëjnë të mundur lokalizimin e flakëve të zjarrit. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori