Shpërthen sërish Gjergj Leka: Sot bëhet karrierë me c*ca
Pëlqej
Kantautori i njohur Gjergj Leka ka rrëfyer detaje të reja nga jeta e tij profesionale dhe familjare gjatë një interviste në Thumb.

Gjatë intervistës ai është pyetur edhe mbi të dashurit e ikonave të muzikës ku ai nuk e mohoi sërish këtë fakt duke deklaruar se të dashurit diheshin nga të gjithë.

“Të dashurit e artistëve diheshin kush ishin, ka qenë jeta e tyre se s’kanë tradhtuar burra pasi nuk kanë qenë të martuara.

Por e kam thënë që një njeri i fuqishëm qoftë në atë kohë apo në këtë kohë bën që ti të bësh karrierë më shpejt.

Sidomos në kohën e sotme që kërcet playback edhe cicat“- është shprehur ai. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2017, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori