Shpërthen Patozi: Lulzim Basha përbën rrezik kombëtar
Astrit Patozi ka lëshuar një lum akuzash sonte në "Opinion" ndaj kreut të demokratëve duke e cilësuar atë madje rrezik kombëtar.

"Ja ku po ta them se Lulzim Basha është rrezik kombëtar. Wshtë rrezik kombëtar sepse ka marrë peng opozitën dhe nuk lejon zhvillimin e proceseve demokratike në vend. E djathta e sotme në Kuvend nuk është e djathta e vërtetë dhe kjo për shkak të Lulzim Bashës", tha ndër të tjera Patozi. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2017, ora 22:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori