Shpërthen në flakë mjeti në Elbasan
Një automjet është përfshirë nga flakët në aksin rrugor ish-Metalurgjik-Elbasan.

Paraprakisht raportohet vetëm për dëme materiale, ndërkohë që drejtuesji i mjetit ka braktisur makinën dhe është larguar nga vendngjarja.

Policia dhe zjarrëfiksja kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për mobilizimin e situatës.
Shtuar më 25/01/2021, ora 15:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori