Shpërthen makina në Tiranë, dyshohet për lëndë plasëse
Një makinë është shpërthyer me lëndë plasëse mbrëmjen e sotme në
Tiranë.

“Rreth orës 20:40, në rrugën ‘Belul Hatibi’ në një mjet të parkuar, në pronësi të shtetasit D.H., është vendosur dhe ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë e dyshuar plasëse, duke shkaktuar dëme të vogla materiale në pjesën e pasme të mjetit”, njoftoi Policia.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit, shtuan të njëjtat burime.
Shtuar më 22/01/2019, ora 23:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori