Shpërthen makina e një biznesmeni nga Fushë Kruja
Makina e biznesmenit nga Fushë Kruja, Edmond Kadiu ka shpërthyer mbrëmjen e sotme nga një sasi eksplozivi që i ishte vendosur.

Fatmirësisht, në momentin e shpërthimit biznesmeni nuk ndodhej brenda në makinën e tipit Benz me targa AA 044 KJ, pasi e kishte parkuar vetëm pak metra larg komisariatit të Policisë.

Sipas burimevetë Portali Albeu.com, Kadiu ka në pronësi disa lokale dhe dyqane ushqimore.

Policia ka nisur menjëherë hetimin për zbulimin e autorëve të mundshëm. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2015, ora 21:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori