“Shpërthen” Kryemadhi: Sondazhet manipulojnë opinionin publik
Monika Kryemadhi ka folur për herë të parë për sondazhin e PR Marketing në studion “Opinion” të “News24”.

Ajo tha se sondazhi në fjalë, që e nxjerr LSI-në forcë të tretë është një manipulim ndaj opinionit publik.

“LSI do të dalë forcë e parë dhe do të formojë qeverinë. Qytetarët nuk ia kanë besuar asnjëherë qeverinë LSI-së dhe tani është koha. Sondazhet bëhen për të manipuluar opinionin publik”, tha Kryemadhi. /albeu.com/

Shtuar më 01/06/2017, ora 18:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori