Shpërthen flaka dhe tymi në ish-Bllok (VIDEO)
Disa kosha plehrash në zonën e ish-Bllokut në Tiranë u përfshinë nga flakët e zjarrit, mëngjesin e sotëm.

Në vendngjarje shkuar forcat policore, por deri më tani nuk ka informacion për shkakun e flakëve të zjarrit.

Mw sipwr janë pamjet kur kazanët merrnin flakë./TCH/
Shtuar më 07/01/2019, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori