Shpërthen Doda: “Përditë shoh qartë e ma qartë dhe vuej thellë e ma thellë”
Mesila Doda e cila njihet si një prej kritikeve më të forta të mënyrës së drejtimit të partisë prej Lulzim Bashës, ka shprehur rebelimin me anë të një statusi të postuar në Facebook.

Pas largimit nga Kryesia e PD-së, deputetja Mesila Doda ka shprehur pakënaqësinë e saj ndaj punimeve të Kuvendit Kombëtar të PD-së.

“Përditë shoh qartë e ma qartë dhe vuej thellë e ma thellë”, shkruan deputetja e cila ka shkëputur këtë shprehje nga Migjeni. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2014, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori