Shpërthen deputetit i PS: Ky është kulmi i paaftësisë, do ngrihemi në protestë
Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka shpërthyer në akuza ndaj OSHE-së pasi zona turistike e Tales është prej katër orësh pa drita.

Ai ka bërë me dije se do të mbledh bizneset e zonës dhe do të ngrihen në protestë.

Te lesh zonen turistike te Tales 4 ore pa drita ne kulmin e sezonit turistik eshte kulmi i paaftesise dhe talljes qe strukturat e c'akorduara te OSHE bejne. Ca pseudoreforma me shpikje banale kane futur ne qorrsokak menaxhimin e situates. Si deputet zone kekoj nderhyrje te menjehershme ose do mbledh bizneset e asaj zone duke u vene ne krye te nje proteste qe nuk do jete e lehte per gjitha ata qe e gatuajne kete katrahure turpi. Sme intereson aspak se kujt partie i perkasin, por cfare zullumesh bejne ne dem te sezonit turistik ! Turp !

Shtuar më 01/08/2018, ora 18:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori