Shpërthen bolieri i dushit, thyhen xhamat e apartamentit
Një bolier dushi ka shpërthyer në një aparatament në lagjen “Liria” në qytetin e Fierit, i cili ndodhej pranë shtëpisë së një çifti të moshuarish.

Deri tani janë raportuar vetëm për dëme materiale dhe nuk ka persona të lënduar.

Ngjarja ka krijuar panik tek banorët e pallatit, të cilët kanë dalë jashtë sapo kanë dëgjuar shpërthimin, i cili shkaktoi thyerjen e xhamave të apartamentit.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar ndërkohë që policia ka arritur në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave.

Shtuar më 07/09/2020, ora 19:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori