Shpërthen bombola e gazit në një shtëpi në Gjirokastër
Një bombol gazi ka shpërthyer në ambientet e një banese në Gjirokastër.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “18 shtatori”, ndërsa paraprakisht nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të shpërthimit të bombolës së gazit.

Shtuar më 06/11/2020, ora 09:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori