Shpërthen Berisha: Ata që kanë ndryshuar emrin janë tranvestitë
Sali Berisha
Ish kryeministri Sali Berisha ka komentuar faktin se në formularin e dekriminalizimit disa zyrtarë të lartë sidomos nga e majta kishin ndërruar edhe emrin.

Berisha shkruan se këta zyrtarë i kanë ndryshuar emrat për shkak të së kaluarës së errët.

Ai madje i cilësoi ata tranvestitë dhe shton se jo në kuptimin erotik, por me në krye Ervinin.

Statusi i Berishës

Neveri, neveri, neveri!

Burra qe nderrojne emrat jo nga deshira por se kane frike dhe turp nga bemat e tyre me emrin qe kishin. Travestite, jo ne kuptimin erotik, me ne krye Edvinin! sb /Albeu.com/
Shtuar më 21/05/2016, ora 19:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori