Shpërndanin kokainë tek adoleshentët në Itali, si u arrestuan dy shqiptarët
Karabinierët kanë bërë të mundur arrestimin e dy shqiptarëve të cilët ishin prej kohësh nënë vëzhgim për shpërndarje droge tek adoleshentët.

Ata që mbaheshin nën vëzhgim ishin dy shqiptarë të moshave 20 dhe 36 vjeç, të cilët janë arrestuar dje nga forcat e Karabinierisë italiane.

Shqiptarët u kapën në posedim të një sasie prej 7.4 gram kokainë, e cila është sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

Dy shqiptarët përfunduan në paraburgim në Karabinierinë e Viterbos. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2018, ora 15:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori