"Shpërdorim detyre", procedohen penalisht 3 inspektor të IKMT
Policia e Shtetit ka proceduar penalisht 3 punëtor të IKMT-së në bashkinë e Bulqizës.

Sipas informacioneve paraprake punëtorët janë proceduar për shpërdorim detyre dhe zaptim të pronës publike
Shtuar më 25/07/2019, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori