Shpejtësi skëterrë, 3 makina përplasen në Milot e lëndojnë rëndë 3 shtetas
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Fushë Krujë- Milot.

Nga informacionet e para për albeu.com bëjnë me dije se nga ky aksident ka disa shtetas të plagosur.

Burimet bëjnë me dije se janë janë përplasur 3 makina me njëra-tjetrën, dy autovetura tip Benz dhe një Audi.

Një prej makinave Bend është me taga AA 080 YI dhe tjetri me targa AA 242 KJ, ndërsa Audi me targa AA 381 UH.

Sipas policisë shkak për këtë aksident ka qenë shpejtësia e mdhe më të cilën udhëtonte Audi dhe ka tëntuar që të bëjë një parakalim, por është përlasur me dy makinat e tjera.

Mësohet se nga ky aksident janë lënduar 3 shtetas, njëri në gjendje të rëndë për jetën.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /albeu.com/

Shtuar më 17/11/2019, ora 20:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori