Shpallen fituesit e universiteteve, ja lista e plotë
Ditën e sotme, Ministria e Arsimit dhe Sporteve ka publikuar listën e studentëve që kanë fituar të drejtën e studimit në universitetet publike në vend.

Të gjithë maturantët mund të shohin se cilën nga preferencat kanë fituar, vetëm duke klikuar në faqen on line të Ministrisë së Arsimit dhe Sporteve.


JA LISTA

E FITUESVE
Shtuar më 16/09/2014, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori