E FUNDIT/ Numurohen 93.96% të votave, rezultatet në kohë reale
Shoqërohet deputetja e LSI-së? Policia zbulon të vërtetën
Në media u shpërnda me shpejtësi lajmi se kryetari i FRPD Belind Kellici dhe Kryetarja e LRI-se Floida Kerpaci janë shoqëruar në polici.

Por si duket informacioni i rrjedhur nga zyrat e shtypit të PD-së nuk është i vërtetë.

Kjo pasi, policia e Tiranës ka reaguar dhe ka mohuar se dy të rinjtë janë shoqëruar në komisariat.

Të rinjtë e FRPD dhe LSI udhëtuan në Surrel ku vendosën tra pranë shtëpisë së Ramës për të kujtuar në mënyrë simbolike protestën e kuksianëve për Rrugën e Kombit. /albeu.com/


Shtuar më 13/04/2018, ora 15:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori