Shokuese, i riu godet me grushte ish të dashurën në mes të pazhit
Një sherr ka ndodhur në plazhin e Velipojës, pasi mësohet se një 20-vjeçar ka rrahur ish të dashurën e tij 21 –vjeçare.

S.P., 20 vjeç, banues në Shkodër dyshohet se plazhin e Velipojës, ka përndjekur dhe ka goditur me grushte ish-të dashurën e tij S.Y., 21 vjeçe.

Njoftimi i policise

Më datë 05.07.2017, u arrestua në flagrancë shtetasi S.P, vjeç 20, banues në Shkodër pasi dyshohet se në qendër të plazhit Velipojë, ka përndjekur dhe ka goditur me grushte, ish të dashurën shtetasen S.Y, vjeç 21. Nenet 121/a e 90 të Kodit Penal. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2017, ora 21:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori