Shokon Robert Aliaj: Përdhunimi? Vajzat e pëlqejnë
Robert Aliaj mbrëmë ka bërë një deklaratë të fortë në "Provokacioja".

Për herë të parë ai deklaroi se është përdhunuar nga një mami në moshën 16-vjeçare.

"Do lajme? Kam qenë i vogël dhe nuk kam bërë dashuri për herë të parë, më kanë përdhunuar, një femër, një mami.

Është hera e parë që e them. Në televizion është hera e parë"

"Ishte traumatike", e pyeti Muç Nano dhe Berti u përgjigj: "Jo fare, më pëlqeu shumë. Ajo më shkatërroi. Bënte xhiro aq shumë sa që më copëtoi fare.

Xhironte shumë, me shpejtësi të madhe. Unë isha 16 vjeç. Vetëm më tha mos i thuaj njeriu. Unë e shijova
mbas aktit"- tha Roberti.

Por jo vetëm kaq. Robert Aliaj shtoi se edhe femrat kur përdhunohen ndjejnë kënaqësi.

"Edhe një femër kur përdhunohet ka një moment kënaqësie, gënjejnë kur thonë të kundërtën..."- përfundoi ai. /albeu.com/


Shtuar më 22/09/2018, ora 09:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori