Shokon oficeri i policisë: Murataj nuk u vra nga policia, plumbi është zhdukur
Të tjera mistere rrethojnë grabitjen e Rinasit dhe vrasjen e Admir Murataj, i konsideruar si koka e grupit që grabiti 6.5 milion euro.

Sipas një oficeri të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë, Admir Murataj, nuk u vra nga policia, por ka rënë në kurth nga njerëz të pushtetshëm.

Po kështu oficeri thotë se plumbi që mori në kokë Murataj-n është zhdukur.

Denoncimi i oficerit të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë është bërë publik nga ish-kryeministri.

Oficeri i FNSH:

Admir Murataj nuk u qëllua nga policia.

Lexoni mesazhin e tij. sb

Përsh Dr.Berisha!

Sipas një punonjsi të FNSH, Admiri Murataj nuk është qëlluar nga policia, ka dyshime shumë te forta që ai është përdorur si kurth nga njerëz me pushtet, gjithashtu ai shton: plumbi që ka marr në kokë i ndjeri nuk ekziston është zhdukur!

Gjithsesi duhet verifikuar në teresi dhe më thelle kjo çështje, por të gjitha rrugët të çojnë tek një grabitje dhe skenar shtetëror!’
Shtuar më 16/04/2019, ora 18:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori