Shoferi arrin të shpëtojë pasagjerët në furgon nga përroi
Sot në mbarë vendin ka pasur reshje të furishme që kanë krijuar probleme të mëdha me përmbytjet dhe qarkullimin.

Raportohet se një furgon me pasagjerë në fshatin Peshkëpi, ka rrezikuar të rrëmbehej nga ujërat e vrullshme.

Shoferi është detyruar që të bënte disa manovra të guximshme, duke bere te mundur që furgoni të dilte. /albeu.com/Shtuar më 13/06/2016, ora 09:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori