Shëngjin/ Zjarri shkrumbon katin e pestë të hotelit
Një shkëndijë elektrike dyshohet se është bërë shkak që flakët e zjarrit të shkrumbojnë katin e pestë të një hoteliShëngjin.

Gjatë orëve të para të ditës, flakët ka shkrumbuar katin e pestë të një hoteliShëngjin të Lezhës, duke shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Menjëherë kanë ndërhyrë zjarrfikës nga Lezha dhe nga Shkodra, për të parandaluar përhapjen e flakëve që rrezikonin dhe hotele të tjera pranë. /albeu.com/

Shtuar më 10/10/2016, ora 09:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori