Shkullaku zbulon skenarin e zgjedhjeve të 30 qershorit
Mbrëmjen e djeshme u diskutua për gjendjen politike në vend edhe në studion e "Opinion".

Analisti Armand Shkullaku jep një skenar tjetër lidhur me anullimin e datës së zgjedhjeve në 30 qershor. Sipas tij në 30 qershor nuk ka zgjedhje, por edhe në rast se ato ndodhin, kryebashkiakët e LSI-së dhe PD-së nuk do të largohen nga zyra.

“Rama nuk shkon dot në zgjedhje, nuk shkonzgjedhje me Denar Bibën (nënkryetari KQZ).

Se nëse nesër bëhen zgjedhjet dalin me kryebashkiakët e LSI dhe PD dhe thonë nuk dalim nga zyra, sepse s’ka datë pas vendimit të Presidentit”, thote ai..

Shtuar më 12/06/2019, ora 10:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori