Shkulen trotuaret, pllakat "fluturojnë" mbi Kryeministri
Sërish tensione para godinës së Kryeministrisë.

Një grup protestuesish kanë filluar të shkepin tulla trotuari të cilat më pas i kanë hedhur drejt derës dhe xhamave të Kryeministrisë.

Ndërkohë protestuesit vijojnë të qëndrojnë aktiv, ku her pas here largohen per te marrë ajër të pastër dhe më pas rikthehen në valën e protestës. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 15:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori